EST | РУС | ENG
Germani Talu
Jõgevamaa, Lohusuu
Tel.: +372 5 139 697
E-mail: info@germanitalu.ee
© 2019 Germani Talu. All rights reserved
Hapukurgid

Mis suudab võistelda mahlaka ja krõmpsuva marinneritud kurgiga? Ainult Germani Talu hapukurk.

Kas teadsid, et kurki on kutsutud ka “ebamarjaks”? Tänapäevane kurk on rohkem kui 6000 aastat vana. Tema koduks on India ja Hiina troopilised ja subtroopilised metsad. Kurgid kasvavad ka praegugi looduslikus keskkonnas.
Hapukurki tuntakse peaaegu 500 aastat. Näiteks, Venemaal ei meeldinud inimestele naturaalse kurgi maitse, mistõttu nad otsustasid hakata kurke hapendama ja marineerima nagu seeni. Loomulikult pole mõtet siinkohal hakata rääkima traditsionaalsest kombinatsioonist – viin ja hapukurk! Seda tasub proovida! Ja sellest sai menuk terves maailmas.

Germani Talu hapukurgid valmivad tänu spetsiaalsele retseptile, millest on saanud tõeline klassik. Üks olulisemaid seiku on ka vee kvaliteet. Vesi peab olema kristalselt puhas ja sellel peab olema spetsiaalne pehme maitse.

Hapukurkide tootmine Eestis on võimalik tänu naturaalsetele komponentidele ja sellest on saanud meie pere jaoks äri ja see on olnud niimoodi juba aastakümneid. Meie tarnime aastaringselt hapukurke kõikidele suurematele kaupluskettidele. Meie pakume hapukurke ka vaakumpakendis, mis aitab säilitada toote värskust ja on ka praktiline.

Germani Talu lihtsaim retsept:

  1. Pane pudel hea kvaliteediga viina külmikusse
  2. Lõika mitu viilu värsket rukkileiba
  3. Aseta Germani Talu hapukurgid taldrikule
  4. Kutsu külla oma sõbrad
  5. Võta viin külmikust ja vala pitsidesse
  6. Võtke viina ja hapustage peale mahlakat hapukurki ja värsket rukkileiba
  7. Elu on ilus!

Loomulikult võite Germani Talu hapukurke nautida ka ilma viina ja sõpradeta. Tükeldaga neid salatisse, tehke suppi või lihtsalt, sööge neid!
Nautige!