EST | РУС | ENG
Germani Talu
Jõgevamaa, Lohusuu
Tel.: +372 5 139 697
E-mail: info@germanitalu.ee
© 2021 Germani Talu. All rights reserved
Meist

Peipsi järv on üks Eestimaa kaunimatest kohtadest. See on terviklik maailm, täiuslik ja puutumatu. See on õige koht, kus valmistada Eesti parimaid hapukurke!

Pole suur saladus, et Germani Talu hapukurke võib leida kõikjalt, väikesest poest suurte kauplusekettideni välja. Seda seepärast, et need on nii maitsvad! Toota häid hapukurke värskest kurgist pole sugugi nii lihtne, kui esialgu paistab. See on tõeline kunst, ja loodame, et paljud teist on Germani Talu kurke maitsnud ja saavad aru, millest käib jutt.

Edu saladus on lihtne: kirg oma töösse ja spetsiaalne retsept, mis on rännanud ühelt sugupõlvelt järgmisele. Ja otse loomulikult, kristalselt puhas allikavesi.

Ajad ja poliitilised reziimid muutuvad, aastad lendavad mööda, kuid meie peres on elus hoitud ja edasi kantud seda, mida me kõige paremini oskame. Germani Talu hapukurgid on suurepärase kvaliteediga, tuntud ja armastatud tarbijate poolt juba mitmeid aastakümneid!
Te võite leida rohkemat hapukurkidest siit. Või, kui te tahate küsida küsimusi meilt või teada saada enamat hapukurkide tootmisest Eestis – siis leiate meie kontaktid siit.